+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

     Szkoła powstała w grudniu 2009 roku. Zatem już niedługo kończymy okrągłe 10 lat. W tym czasie udało nam się bardzo rozwinąć skrzydła. Zaczynaliśmy od dwóch nauczycieli, mnie Andrzeja i mojej żony Małgorzaty. Już po roku zatrudniliśmy kolejnych dwóch nauczycieli i poszerzyliśmy ofertę o naukę jazdy na kat. C i D. Prowadzenie szkoły sprawia nam ogromną radość i nie zamierzamy się zatrzymywać ani na sekundę.

     W szkole stawiamy na bezpieczeństwo i komfort. Do jazdy samochodem należy się odpowiednio przygotować. Prowadząc pojazd, jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoje, naszych pasażerów, ale również innych uczestników ruchu takich jak: piesi, rowerzyści i inni kierowcy. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy uczeń wychodzący spod naszych skrzydeł miał doskonale opanowane przepisy ruchu drogowego i wiedział, jak należy udzielić pierwszej pomocy.

$

Wiele lat doświadczenia.

$

Najnowsze i sprawne pojazdy.

$

Pełne zaangażowanie.

$

Nauczyciele z pedagogicznym podejściem.

$

Dostosowanie tempa nauki do kursanta.

$

Konkurencyjne ceny.

     Po latach pracy możemy pochwalić się aż 56% egzaminów zdanych za pierwszym razem i aż 25% za drugim. Jesteśmy bardzo dumni z każdego kursanta, który chwali nam się osiągniętym wspólnie celem.

Opinie

„Doskonałe podejście do osób z problemami w szybkiej nauce. Jestem osoba starszą, jednak tak się stało, że zostałam zmuszona do zrobienia prawa jazdy w wieku 55 lat. Wiele rzeczy nie przychodzi mi już tak łatwo, jak 20 lat temu. Dzięki szkole Pana Andrzeja wszystko zrozumiałam i doskonale czuję się za kierownicą samochodu.”

Julia Rokita

„Zajęcia prowadzone bardzo konkretnie i przystępnie. Wykłady są ciekawe, wykładowca podaje wiele przykładów „z życia”, dzięki czemu o wiele łatwiej zrozumieć ogrom przepisów.”

Tomek Borys

„Super szkoła, bardzo dobre podejście do uczniów, dużo życzliwości i szacunku. Z całego serca polecam zajęcia u Pana Andrzeja, człowiek spokojny z sercem an dłoni. Bardzo dobrze tłumaczy zasady ruchu drogowego i obsługę pojazdu.”

Barbara Pisarek

R

Licencjonowany ośrodek

Posiadamy licencje na prowadzenie kursów prawa jazdy, ponadto dysponujemy najlepszymi materiałami szkoleniowymi, dzięki czemu u nas kursanci dostają wszystko, co najlepsze. W naszej szkole nie ma miejsca na półśrodki, chcemy być najlepsi i bezkonkurencyjni.

Wszystkim naszym kursantom oferujemy szeroki wachlarz możliwości, dostosujemy do Państwa nasze wykłady oraz godziny zajęć praktycznych. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego kursant, ponieważ wiemy, że każdy jest inny i inaczej przyswaja wiedzę.

N

Kursy dla młodzieży i dorosłych

N

Lekcje prywatne

N

Nauka w samochodzie

N

Jazda defensywna

N

Nauka na mieście

N

Odzyskiwanie prawojazdy

Zapisz się dzisiaj. Satysfakcja gwarantowana

Serdecznie zapraszamy na najlepszy kurs prawa jazdy.
Zapisz się już dziś, a z a niecałe 2 miesiące możesz już zapisać się na egzamin.

WięcejZacznij kurs
nocowanie nad morzem noclegi w Łukęcinie enoclegi fajnewczasy
zaproszenie-komunia.eu
itlife.pl
papa asfaltowanocowanie nad morzem noclegi w Łukęcinie enoclegi fajnewczasy
zaproszenie-komunia.eu
itlife.pl
papa asfaltowa