+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

Szkoła Jazdy

Jesteśmy najbardziej polecaną szkołą jazdy w regionie. Nasi podopieczni zdali już łącznie ponad 2 tysiące egzaminów. Przekonaj się jakie to proste!

Jesteśmy Otwarci 7 Dni w Tygodniu

Pracujemy 7 dni w tygodniu, ponieważ chcemy dopasować się do potrzeb naszych kursantów.

i

Kursy dla początkujących

Uczymy od podstaw przepisów ruchu drogowego, budowy i prowadzenia pojazdu samochodowego, motorów i pojazdów ciężarowych.

Zaliczenia online

Oferujemy e-learning oraz zaliczenie egzaminów teoretycznych wewnętrznych w trybie online.

s

Praktyka

Podczas nauki jazdy samochodem, znajomość przepisów to podstawa, jednak dopiero wielogodzinne jazdy sprawią, że będziesz umiał je wykorzystać.

Bezstresowo

Nasze auta są dostosowane do osób uczących się jeździć. Z nami niczego nie musisz się bać, panujemy nad sytuacją. Ponadto, nasi instruktorzy są bardzo mili.

     W naszej szkole stawiamy duży nacisk na pozytywną atmosferę. Chcemy, aby nauka jazdy była miłym wspomnieniem. Nie od dziś wiadomo, że stres jest przeciwnikiem zdrowia, ale również przyswajania wiedzy. Gdy się stresujesz, Twój mózg skupia się na tym, aby zapomnieć o problemie. Twoim zadaniem jest pokonywać wszelkie problemy na drodze oraz zapamiętanie przepisów ruchu drogowego. Jeżeli prowadzenie pojazdu jest dla Ciebie bardzo stresującym wyzwaniem, zaczniemy od spokojnych jazd na uboczu, poświęcimy więcej czasu na plac manewrowy, abyś mógł poczuć się pewniej za kierownicą.

$

Indywidualny tok nauczania.

$

Nauka od podstaw.

$

Wiele godzin spędzonych na placu manewrowym.

$

Spokojna jazda po obrzeżach miasta.

$

Doskonali nauczyciele z odpowiednim podejściem do kursantów.

$

Możliwość dokupienia jazd w niższej cenie dla naszych klientów.

     Nie od razu Rzym zbudowano, możliwe, że potrzebujesz więcej czasu. Pomożemy przebrnąć Ci przez wszystkie problemy, zbudować pewność siebie za kierownicą oraz pokonać strach przed prędkością i przeszkodami na drodze.

R

Wybór WORDU

To, w jakim z WORD-ów zdajesz prawo jazdy to Twój wybór, my dojeżdżamy do 50 km i znamy trasy egzaminacyjne wszystkich WORD-ów w okolicy.

Kursy dla nastolatków

Organizujemy specjalne kursy dla nastolatków na kategorie A1 i B1. Zapraszamy również osoby, które zbliżają się do ukończenia 18 roku życia, aby zaczęły kurs już 2 miesiące przed urodzinami.

N

Nauka od podstaw.

N

Świetne podejście pedagogiczne.

N

Pojazdy dostosowane do jazdy osób niepełnoletnich.

N

Uświadamianie zagrożeń wynikających z brawurowej jazdy.

Zapisz się dzisiaj. Satysfakcja gwarantowana

Nie zastanawiaj się, zapisz się już dziś na kurs.

Gwarantujemy super podejście do kursantów i konkurencyjne ceny.

Z nami na pewno zdasz!

 

Dowiedz się więcejZacznij naukę
Jeśli chcesz kupić najlepszy sprzęt, laptop lub komputery sucha beskidzka najtaniej kupisz w Stryszawie. SumerNet Gwarantuje jakość, profesjonalną obsługę i serwis na miejscu.
podnośnik koszowy Chodzież
urlop nad morzem, tanie noclegi Dźwirzyno wakacje tanie pokoje nad morzem
podziękowania komunijne
Upominki na chrzestJeśli chcesz kupić najlepszy sprzęt, laptop lub komputery sucha beskidzka najtaniej kupisz w Stryszawie. SumerNet Gwarantuje jakość, profesjonalną obsługę i serwis na miejscu.
podnośnik koszowy Chodzież
urlop nad morzem, tanie noclegi Dźwirzyno wakacje tanie pokoje nad morzem
podziękowania komunijne
Upominki na chrzest